.

.

Панда Уметност Реверзибилна Сирена Школка Перница Случај

Панда Уметност Реверзибилна Сирена Школка Перница Случај

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 16х16 инчи, 18х18 инчи, 20х20 инчи. Реверзибилни светки (напред) и мека велур ткаенина (назад). Двострано Печатење, Скриено Затворање На Патент, Не Вклучува внатрешна Перница. Рачно миење само во ладна вода, така што светките би можеле да бидат заштитени. Големина : 16х16 инчи, 18х18 инчи, 20х20 инчи. Реверзибилни светки (напред) и мека велур ткаенина (назад). Двострано Печатење, Скриено Затворање На Патент, Не Вклучува внатрешна Перница. Рачно миење само во ладна вода, така што светките би можеле да бидат заштитени.

Спецификација

Избор на клиент