.

.

Женски тенок стрип -подигач Jeanан

Женски тенок стрип -подигач Jeanан

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен фитинг Jeanан! Ridersby Le Women's Mid-Rise Bootcut Jean седи веднаш под природниот половината, никогаш не премногу ниска. Чувствувајте се одлично цел ден во тенки тексас на истегнување што се движи со вас додека сè уште ја држи својата форма. Панелот за измазнување на стомакот веднаш ве слабее додека контурираната лента за половината спречува да се залепи во задниот дел. Возачите од Ли Bootcut Jean има стајлинг со 5 џеб и потенок се вклопува низ седиштето и бутот. Возачи СС Лорали директно плакнење на нозете.

Спецификација

Избор на клиент