.

.

Накит За Жени Прстени Деловни Мажи Моден Накит Подарок За Момче Прстен Венчален Прстен Накит Големина 6-Симпатичен Прстен Трендовски Подарок За Накит За Неа

Накит За Жени Прстени Деловни Мажи Моден Накит Подарок За Момче Прстен Венчален Прстен Накит Големина 6-Симпатичен Прстен Трендовски

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

Бизнис Мажи Мода Накит Дечко Подарок Прстен Свадба Прстен Накит Големина 6-13 Име На Производот : прстен производ материјал : Легура Боја : Слика Стил : Мода Големина : 5,6,7,8,9,10,11,12,13 Пакување : ОПП 100% сосема нови квалитетни производи! Пакување : 1 Х прстен женски прстени ;накит за женски прстени ;жени прстени сребро. накит за женски прстени ;златен накит за женски прстени ;накит за женски прстени сребро. накит за жени прстени дозвола ;накит за жени прстени дозвола вистински; накит за жени прстени прилагодливи. накит за жени прстени злато;жените прстени мода;жените прстени стерлинг сребрена свадба. жените прстени стерлинг сребро прилагодливи ;жените прстени стерлинг сребро во собата ;накит за жени прстени.

Спецификација

Избор на клиент