.

.

Лево Возачот Страна Огледало-Компатибилен Со-Доџ Ram меморија 1500

Лево Возачот Страна Огледало-Компатибилен Со-Доџ Ram меморија 1500

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Лево Возачко Странично Огледало-Компатибилно со 2009-2010 Доџ Рам 1500позиција : Сиденота На Левиот Возач : ОГЛЕДАЛО НА ВРАТАТА ОД СТРАНАТА НА ВОЗАЧОТ; ТИП НА ВРАТА ШТО НЕ СЕ ВЛЕЧЕ; ХРОМ; БЕЗ СТАКЛО ЗА АВТОМАТСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ; СО ЗАГРЕАНО СТАКЛО; СО ТРЕПКАЧ; СО ЛАМБА ЗА ЛОКВА; СО МЕМОРИЈА; РАЧНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ; 1500/2500 Самоквалитет : Премиум - висококвалитетен нов дел за замена.Компатибилен со или Одговара : - 2009-2010 Dodge Ram меморија 1500fits Години : 2009 2010 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2009 2010. Огледало.

Спецификација

Избор на клиент