.

.

Вклучете ја вистинската големина на жените од 19

Вклучете ја вистинската големина на жените од 19

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Лесно носење, повлекување на Каприс од Real Size се стилски, без напор изглед на топло време. Овие суштински Capris имаат два џебови, удобно еластично лента за половината и се направени од меки памучни ткаенини за целодневно носење. Уште подобро, тие доаѓаат во повеќе бои, вклучително и шик дизајни за тексас. Обидете се да ги спарите со сандали или станови и маица за обичен и удобен ансамбл со топло време. Истегнете ткаенина од мешавина од памук; Лесно влечење на дизајнот; Покриена еластична лента за половината за цел ден удобност; 19 "Inseam; силуета со права нога; удобни предни џебови.

Спецификација

Избор на клиент