.

.

Лесно-пишано бебешко џебно каросерија со долги ракави, големини 0 3- месеци

Лесно-пишано бебешко џебно каросерија со долги ракави, големини 0 3- месеци

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Започнете со стилот на бебето со овој симпатичен основен слој-тело со долг ракав од лесно-пила. Оваа мека, стилска каросерија е симпатичен додаток на нивната гардероба со својата пријатна памучна ткаенина. Совршено за време на игра и повеќе, ова бебешко тело има копчиња за прицврстување и рамења на скут за лесни промени. Тие можат да го носат соло или да го спарат со лесни постери за целосен изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со раменици со лесен застој. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното. Ракави : Долго. Ockебови : Мал џеб на градите. Карактеристики : Цврст тон. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Унисекс-каросерија на момчињата и девојчињата од Easy-Peasy.

Спецификација

Избор на клиент