.

.

И момчиња за деца, каиш кошаркарски патики, големини 7-12

И момчиња за деца, каиш кошаркарски патики, големини 7-12

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој ажуриран стил на лента од и 1 е сигурен дека ќе ја остави вашата иднина Ол-стар со удобен, одличен стил на изглед! Дизајнирано со кошарка во умот исто како и попладне на Playgound, овој лесен стил со затворање на кука и јамка, со еластични ленти за дополнителна удобност и стабилност, сигурни дека брзо ќе стане нивна омилена патика за игра! Каиш за кука и јамка со еластични ленти. Усогласена влошка. Не-означување на надворешната страна на TPR. Направено во Кина. Избришете чиста. ПУ и мрежа горе.

Спецификација

Избор на клиент