.

.

Момци за чудо нација 4- & хаски мандарински јака копче надолу со кошула

Момци за чудо нација 4- & хаски мандарински јака копче надолу со кошула

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Забијте го во мода напред кошула од мандарински јака од Wonder Nation. Оваа рафинирана кошула со копчиња додава на неговиот млад стил. Јака од мандарина. Предна плоча на копчето. Кратки ракави. Копче џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Направено во Бангладеш.

Спецификација

Избор на клиент