.

.

Унизе Спортска Облека Две Тимови За Жени Кравјо Печатење Дуксери Со Долги Ракави Поставете Секојдневна Тренерка

Унизе Спортска Облека Две Тимови За Жени Кравјо Печатење Дуксери Со Долги Ракави Поставете Секојдневна Тренерка

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

17 "Половината : 73см/28.✦Здраво, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) почитуван клиент, ???Заштедете Изгубени Пари Со Голема Промоција??Понудено ОД НЕБЗЦИВ ?Дозвола За Продажба!✦Нашата модна облека се одликува со мека и пријатна ткаенина, дише и удобна за носење цел ден.31 "Рамо : 46см/18. Големина с.52" ◕ ‿ ◕ материјал : Полиестер + Памук, Женската Секојдневна блуза е направена од ЛЕСНА И МЕКА ТКАЕНИНА.

Спецификација

Избор на клиент