.

.

Кроковок Женски Колено Високи Чизми Широк Теле Борба Подигање Круг Пети Јава Чизми Дами Зимски Чевли Работа Ниска Пета Патент До Сива 5

Кроковок Женски Колено Високи Чизми Широк Теле Борба Подигање Круг Пети Јава Чизми Дами Зимски Чевли Работа Ниска Пета Патент

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пуутсол Материјал : Тип На Гумена Пета : Блокирање : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висина На Коленото : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Работа, Забава, Свадбени КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Нивната површина е мазна и водоотпорна.

Спецификација

Избор на клиент