.

.

Морнари Памучна Ткаенина

Морнари Памучна Ткаенина

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одлично за секој обожавател на Морнарите Во Сиетл. Оваа 100% памучна ткаенина е совршена за ватирање, облека и многу други проекти за шиење или изработка. Овој отпечаток го содржи Логото на тимот и На сината позадина. Продадени од дворот и зголемување на половина двор. Оваа ткаенина се мери и се сече од завртката во континуирана должина. Погледнете ги нашите различни опции за намалување на големината наведени подолу. Карактеристики : Содржина : 100% Памучна Тежина : Лесен Тип : Широк Крпа : 58 "Димензии/Должина/Опции : - 1/2 двор (18" х 58") - 1 двор (36" х 58")Инструкции За Перење : - машинско перење ладно-Белило Без хлор-исушете ја сувата памучна Ткаенина Со ниски Морнари.

Спецификација

Избор на клиент