.

.

Рози Кадифен Играчка Завеса Копчиња Денот На Мајката Дипломирање Сезона Подарок

Рози Кадифен Играчка Завеса Копчиња Денот На Мајката Дипломирање Сезона Подарок

DEN 31.84
Залиха
Достапно за нарачка

Симулација Рози Кадифен Играчка Завеса Копчиња Денот На Мајката Дипломирање Сезона Подароци Карактеристики : Материјал : Пп Памук Големина на производот : 65х10цмсовршен за украсување свадбена веселба, украсување на вашиот дом и градина,канцеларија,кафуле и така натаму.Забелешка : Совршени украсни цвеќиња за спална соба, соба за цртање, хотел, биро итн.Совршен подарок за Денот На Мајката, сакан од мајкитепоради ефектот на светлина и монитори, разликата во бојата може да постои малку.Ве молиме дозволете ни 1-2мм разлики поради рачно мерење. Благодарам.Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Кадифен цвеќе Специјален материјал : еколошки, не му наштети на еко-системот по употреба и не ослободува хемиски мириси. Одлична Издржливост : издржлива и долга услуга Лесна за инсталирање и. Применливи Сценарија : Модерен И Неутрален Дизајн Погоден За Сите Возрасти.

Спецификација

Избор на клиент