.

.

Uhndy Жените V Вратот Цветни Чипка Долна Облека Во Собата, Отворен Пред Секси Чиста Babydoll Мрежа Хемиза За Дами, Жените Еротски Види-преку Чипка Пижами Топла Секси Кости?

Uhndy Жените V Вратот Цветни Чипка Долна Облека Во Собата, Отворен Пред Секси Чиста Babydoll Мрежа Хемиза За Дами, Жените Еротски

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот : . . Унди занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара. Пристапен, вистински, модерен, елегантен изглед дава очигледни карактеристики на стилот. Богатата личност, удобноста, едноставните линии, иновативните детали и богатите тонови ја прават секоја серија да ја истакне авангардната текстура. . . . Секси Чипка Бебешка Кукла Со Предно Затворање За Жени, Чиста Бебешка Кукла Со V-Вратот Плус Големина. . Постојано инспирираме страст, желба и ентузијазам кои ги допираат сите и се што правиме. Јака : Сезона : четири сезони. Пол : женски. Повод : Секси. Материјал : Спандекс. Стил : секојдневен, секси. Како да се мие : рачно миење ладно. Што добивате : . . 1 комплет Долна облека. . . Забелешка : . 1.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). 2.Табелата со големини е прикажана на сликата, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска. Мека чипка и мрежеста бебешка кукла за жени. Карактеристики на долна облека со предно затворање, отворен преден дел, прилагодлив ремен за рамо, длабок v-врат и асиметрична линија на полите. Прилагодливи ремени, лента со тантела,отворен грб, мрежесто здолниште со сатенска облога, ги нагласува вашите гради и ги истакнува вашите шармантни облини. Служат како ноќна облека и, исто така, стимулирање на секс комплет за двојки сексуалниот живот. Прилика : облека за спиење, ноќна облека, меден месец, Денот на Вљубените. Мекиот женски фустан за спиење и овозможува на вашата кожа природно да дише, одржувајќи ве убаво и ладно дури и во оние особено жешки ноќи.

Спецификација

Избор на клиент