.

.

Ксихбксили Врвови Со Патент За Жени Плус Големина V Маици За Вратот Женска Кошула Со Кратки Ракави Половина Патент Блуза Лабава Удобна Врвна Блуза За Печатење Граф?

Ксихбксили Врвови Со Патент За Жени Плус Големина V Маици За Вратот Женска Кошула Со Кратки Ракави Половина Патент Блуза Лабава

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Како да бидете сигурни дека вистинската големина?Внимателно прочитајте ја табелата со големини, Приоритет треба да се даде на големината на градите и рамената,проверете дали тоа може да ви одговара. Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред да купите.

Спецификација

Избор на клиент