.

.

Перница на отворено на гроздобер брод на бродот, 16 16

Перница на отворено на гроздобер брод на бродот, 16 16

DEN 421.92
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Перница за гроздобер на гроздобер брод на бродови, 16 "x 16" : Прекрасна уметност од Чемберс создава архитектонски тематски дизајн во сина и тен за оваа печатена перница за затворено/отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

Спецификација

Избор на клиент