.

.

Различни Креативни Цртани Животни Стил Силна Вшмукување Чаша Четка За Заби Носителите

Различни Креативни Цртани Животни Стил Силна Вшмукување Чаша Четка За Заби Носителите

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Предметот е комплет од 5 парчиња различни држачи за четки за заби во стилот на креативни цртани животни, изработени од издржлив силиконски материјал и усвојуваат моќна вшмукувачка чаша за да ги закачат на мазни површини како што се проѕирно стакло, огледало, ѕид од плочки, фрижидер итн. Само на вашата четка за заби на држачот за добро да ја одржувате четката за заби сува и чиста. Затоа, тоа е навистина збир на прекрасни држачи за четки за заби за вшмукување за избор. Карактеристики. - 5 парчиња различни цртани животни држачите за вшмукување чаши за заби во еден сет ќе се продаваат заедно. - Боја : како што е прикажано на сликите. - Материјал : издржлив силикон и гума. - Вкупна големина( Л*В) : околу 7 см*4 см; дијаметар на вшмукување чаша : околу 5 см. - И Креативен Цртан Филм Животни Стил Силни Носители Вшмукување Чаша Четка за Заби. - 5 различни животни од цртани филмови вклучуваат : мала мачка, зајак, свинче, млечна крава и жаба. - Усвојте моќна вшмукувачка чаша за да го закачите држачот за четки за заби на мазни површини како што се проѕирно стакло, огледало, ѕид од плочки, фрижидер итн. - Лесен за употреба : само на вашата четка за заби на држачот за добро да ја одржувате четката за заби сува и чиста. 5 парчиња различни цртани животни држачите за вшмукување чаши за заби во еден сет ќе се продаваат заедно. Материјал : издржлив силикон и гума. Дијаметар на вшмукување чаша : околу 5 см. 5 различни животни од цртани филмови вклучуваат : мала мачка, зајак, свинче, млечна крава и жаба. Усвојте моќна вшмукувачка чаша за да го закачите држачот за четки за заби на мазни површини како што се проѕирно стакло, огледало, ѕид од плочки, фрижидер итн.

Спецификација

Избор на клиент