.

.

Графичка маица со кратки ракави на Reebok Women's Plub

Графичка маица со кратки ракави на Reebok Women's Plub

DEN 407.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран со материјал за истегнување што се движи со вас, графичкиот мета на Jerseyерси на Рибок е опремена да ве поддржува без рестриктивно чувство. Моделот е 5’11 и носи големина 1x. Опуштено вклопување. Лажички врат. Лого однапред. 62% полиестер/33% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Reebok плус графичка маица за перформанси со големина за жени.

Спецификација

Избор на клиент