.

.

Трговска марка ликовна уметност „подвлечено вино I“ платно уметност од Вероник Чарон

Трговска марка ликовна уметност „подвлечено вино I“ платно уметност од Вероник Чарон

DEN 1530.08
Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Veronique Charronsubject : Cuisinestyle : Modern & Modern и Moderner Product Type : Gallery-обвиткано платно Арт. Свежи, графички дизајни од околината што ја опкружува нејзината земја во близина на Чарлевоекс, Квебек. Официјалната студија на Вероник се фокусираше на графичката уметност и дизајнот, иако стилот на нејзините уметнички дела е уникатно нејзин. Од мода до цвеќиња, таа ги фаќа своите теми користејќи динамична мешавина на текстура, боја и младешка талент. Без оглед дали е современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилот, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност Тоа сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Вероник Чарон „Подвлечено вино I“ платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент