.

.

Сандали за рибарски рибарски рибари Мадден Cујорк

Сандали за рибарски рибарски рибари Мадден Cујорк

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Трендовски сандали се суштински кога сонцето почнува да блесне. Станете на бродот со сандалите за рибар на Маден Cујорк. Класичен дизајн ажуриран со chunky lug единствен, овие сандали ја прават секоја облека малку голема еџиер и забавна. Земи пар денес. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на потпетицата не-лизгачка шара. Chanенски буци од рибарски сандали од Мадден Cујорк.

Спецификација

Избор на клиент