.

.

Зависи за завиткување на подароци за хартија, големи, бели сјајни божиќни пини, продадени индивидуално

Зависи за завиткување на подароци за хартија, големи, бели сјајни божиќни пини, продадени индивидуално

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овие украси за завиткување на подароци се одлични за да додадете малку празнична талент на кој било подарок! Не само тоа, тие можат да се удвојат како украс за да висат на вашата елка. Тие се изработени од пластика и имаат сјајна завршница, така што ќе искра и ќе блесне. Џем хартија за празници за празници за завиткување, големи, бели сјајни божиќни пинекони, продадени индивидуално.

Спецификација

Избор на клиент