.

.

Лангер Женски Плажа Одбор Шорцеви Спорт Лето Дното Пресече Пливање Шорцеви Дното

Лангер Женски Плажа Одбор Шорцеви Спорт Лето Дното Пресече Пливање Шорцеви Дното

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Играјте на плажа или во базен во женски шорцеви за пливање! Главен производ за топло време, Женските Шорцеви за Пливање со Еднобојна боја нудат разноврсно вклопување, совршено за мрзлив ден на плажа или интензивна игра на одбојка. Лабав, тесен појас со врвка напред. Сплит полите. Лабавото вклопување е совршено за вашата колекција костими за капење. Одете на плажа оваа сезона со класичните стилови на танкини оваа сезона! 82% Најлон, 18% Спандекс. Уживајте во тренингот во или надвор од водата - однесете го од пливање во теретана со нашите разноврсни ткаени стебла за пливање на плажа. Погодни за во и надвор од водата, овие спортски шорцеви за табла ја карактеризираат нашата технологија за брзо сушење и отстранување на влага што го намалува времето на сушење и гарантира дека овие спортски шорцеви за пливање се суштински дел од вашата дневна спортска облека. Од црни стебла за пливање кои одат со речиси секој костим за капење до една од нашите сезонски бои или отпечатоци, сигурно ќе најдете стилска комбинација која работи за вас. Костимот за капење е дизајниран со висококвалитетни ткаенини кои се наведнуваат со вас за дополнителна удобност, лесно вклопување и задржување на обликот. Удобната ткаенина со мек допир се одликува со четиринасочно истегнување, бидејќи треба да се чувствувате добро колку што изгледате. UPF за повеќе забава на сонце-Без разлика дали правите јога на даска за веслање, пливате во базен или трчате на плажа, нашите ткаенини за костими за капење ви даваат 67+ UPF заштита од сонце. Миење раце, без белило.

Спецификација

Избор на клиент