.

.

лбс Смарт Џек, Блек

лбс Смарт Џек, Блек

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да купувате Авто Додатоци кои одговараат на вашиот буџет и вкус од нашата ексклузивна колекција која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Опции за секое возило. Се грижи за внатрешен и надворешен стил. Ја подобрува функционалноста и изгледот. Издржливи и сигурни производи по одлични цени. Карактеристики 3500 фунти Паметен Приклучок Изработен со висококвалитетни материјалиспецификации боја : Црн Капацитет : 3500 lbs Weight : 33 фунти-SKU : ZX9 MYRD1895765 3500 фунти Паметен Приклучок, Црн.

Спецификација

Избор на клиент