.

.

Женска Облека За Обликување Цинцхерс Тренер За Половината Подбустен Корсет Појас За Завиткување На Стомакот Тренинг За Обликување На Телото Појас за Ноќта на Вешт

Женска Облека За Обликување Цинцхерс Тренер За Половината Подбустен Корсет Појас За Завиткување На Стомакот Тренинг За Обликување

DEN 735.84
Залиха
Достапно за нарачка

Без разлика дали станува збор за забава со тематика на суд или прилика што бара уникатна облека, судските фустани можат да ја покажат вашата разлика.Женска Облека За Обликување Тренер За Половината Подбустен Корсет Појас За Завиткување На Стомакот Обликувач На Тело Појас Карактеристики : 1. [УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ] : женските дворски фустани обично се прават со извонредна рачна изработка и висококвалитетни ткаенини, со внимание на деталите и кроењето. Заштита на основните мускулни групи и намалување на ризикот од повреда за време на спортувањето. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 111-116cm/43. Ве молиме изберете нас со доверба.46" Големина. [ПРИГОДА] : дами фустани судските фустани се погодни за сите видови свечени прилики, како што се вечери, топки, свадби, концерти и социјални настани. Ноќта на вештерките се занимава. [ЛИЧНА УПОТРЕБА И ПОДАРОК] : Совршен За лична употреба, Или како подарок за семејството, љубовникот, пријателите, соработниците на роденден,Божиќ,Велигден,Нова Година, Ноќта на Вештерките и Денот на Независноста итн.67 "Половината : 95-100cm/37.43" Големина.53" Големина.Имаме повеќе релативни производи што ги сакате!.Добијте ја фигурата на песочен часовник што ја посакувавте во моментов, дајте си уживање во удобноста и кривините што ви паѓаат на вилицата што ги заслужувате.59" Големина.

Спецификација

Избор на клиент