.

.

Дримлајн Суштина 56 - во. В во. Х Без Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром

Дримлајн Суштина 56 - во. В во. Х Без Рамка Бајпас Туш Врата Во Хром

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Суштината На Сонот без рамка лизгачки бајпас туш или врата од када покажува модерен, елегантен дизајн со впечатлива силуета. Суштината обезбедува непречено дејство на лизгање со своите елегантни ролки без значително врамување на типична врата за туширање со бајпас. Зачекорете во неверојатна оаза секој пат кога ќе се туширате! Изберете Сон за крајно решение за вашиот проект за туширање. Големина на моделот : 56-60 инчи. В х 76 во. Ж; вратата прошетка-во : 24-28 во.; Хардверска Завршница : Хром. Квалитет 5/16 во. (8 мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Конфигурацијата на бајпас со двојно лизгање овозможува влез од левата или десната страна; Двојните шипки за пешкири се удвојуваат како рачки на секој панел.

Спецификација

Избор на клиент