.

.

Пенкиј Дуксери За Мажи Машки Водоотпорен, отпорен На Нечистотија, отпорен на Ветер, Патент отпорен На Солзи Секојдневна Топла Јакна Зелена ОБЛЕКА Y2K

Пенкиј Дуксери За Мажи Машки Водоотпорен, отпорен На Нечистотија, отпорен на Ветер, Патент отпорен На Солзи Секојдневна Топла

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одлично е со фармерки, шорцеви, спортски панталони, враќање на училиште, работна облека, опрема за дожд или снег, облека за скејт, облека за сурфање. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.41" Рамо : 45см/17. Сезона : length/Зима Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Кошула забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Спецификација

Избор на клиент