.

.

Куриозуд Бебе Лента За Глава За Коса Турбан Јазол

Куриозуд Бебе Лента За Глава За Коса Турбан Јазол

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Совети : ✿може да има разлика од 1 до 2 см поради рачно мерење. Check ве молиме проверете ги деталните мерења пред купувањето . Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме 24 часа. Ви благодариме за разбирањето. Супериорен памук. Убава лента за глава, различни светли бои. различни и фантастични дизајни. Големина : 18 х 9 см. Секој стил содржи три прекрасни додатоци за коса.

Спецификација

Избор на клиент