.

.

Машки Антигва Бела Црна Фк Далас Бендер Четвртина - Поштенски Пуловер Врвот

Машки Антигва Бела Црна Фк Далас Бендер Четвртина - Поштенски Пуловер Врвот

DEN 1519.84
Залиха
Достапно за нарачка

Останете пријатни без разлика како ќе изберете да уживате во играта со Овој Фк Далас Бендер Четвртина-Патент Пуловер Врвот направен Од Антигва. Суптилното везено лого го прави ова многу разноврсно, што значи дека можете да го носите со речиси се. Отворената манжетна и долниот раб на Овој Врв за Пуловер Со Четвртина Патент создаваат елегантна силуета, додека сепак ја изолираат топлината и ве одржуваат удобно. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Четврт-затворање со патент. Екран печатени градите лента. Официјално лиценциран. 1/4-Поштенски. Долг ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Отворете ја манжетната и долниот раб. Патент гаража. Везена графика. Бренд : Антигва. Лесен врв погоден за благи температури. Увезени. Логото на брендот на десниот ракав.

Спецификација

Избор на клиент