.

.

Исечени Рози И Ливчиња Бела Графичка Качулка За Пуловер-Дизајн На Луѓе

Исечени Рози И Ливчиња Бела Графичка Качулка За Пуловер-Дизајн На Луѓе

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Студио фотографирани црвени рози и ливчиња, лебдат во хармонично растојание. Печатени Во Сад. Удобно 80/20 Прстен Откачи Памук / Полиестер Пуловер Качулка. Машина За Перење. Печатени Со Еколошки Мастила. Модерен Пуловер Дуксер.

Спецификација

Избор на клиент