.

.

Градници За Жени Плус Големина Предно Затворање Чипка Склекови Бралета Висока Поддршка Нурнување По Операција Врвови На Култури Удобна Долна Облека Што Дише Цвет?

Градници За Жени Плус Големина Предно Затворање Чипка Склекови Бралета Висока Поддршка Нурнување По Операција Врвови На Култури

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Дизајн На предната Тока ● дизајнот на предната тока го олеснува ставањето и соблекувањето, едноставен и брз. Нашите производи се со висок квалитет во исто време, за да им обезбедиме на клиентите поевтини цени. ✿Ако имате какви било прашања во врска со големината на производот, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти.За повеќе производи, можете да го пребарувате нашиот Бренд Дехолифер. Пол : Жени,Девојки. Ние сме брендот Дехолифер, е нов бренд што го создадовме во 2020 година.

Спецификација

Избор на клиент