.

.

TKing Мода Женски Круг Вратот Ракави Резервоарот Блузи Повик Цветни Лабава Вклопуваат Блуза

TKing Мода Женски Круг Вратот Ракави Резервоарот Блузи Повик Цветни Лабава Вклопуваат Блуза

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Информации за производот : Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Розова,Виолетова,Сина,Зеленило : S,M,L,XL,2xlsleve : Без Ракави Деколте : Тркалезна Шема На Вратот : Флорал Должина : Редовна Облека : Loose Fit Style : Секојдневен,Сезона : Лето; Цела Сезонаокација : Дома, Одмор, Патување, Работа, Датум, Училиште, Улица, Забава, Плажа, Вклучен Пакет За купување : 1 * Женски Резервоари Предлагаат : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Рачно перење или машинско перење во вода со ниска температура, користејќи благ сапун, без белило. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Лесен, дише, мек, опуштен и удобен за носење. кул-сува ткаенина ја отстранува потта и се суши навистина брзо за да ве излади. Дизајн : Секојдневен стил, резервоар за жени, ладно рамо круг вратот без ракави лабава вклопуваат резервоарот блузи. Прилика : кошулите Без Ракави се погодни за секојдневен изглед и сите прилики, како што се дома, одмор, патување, работа, состанок, училиште, улица, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре во летните денови или Денот на Независноста. Натпревар : женските резервоари се шик за спарување со модни фармерки, здолништа со хеланки, шорцеви или долги панталони во летниот ден, ќе привлечете внимание на другите кога ќе ги носите овие модни врвови во летните денови. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Спецификација

Избор на клиент