.

.

Жени Плус Големина Секси Женска Мода Без Ракави Цврсти Дами Со Врат Камиес Патент Елек Долг Фустан Портокал

Жени Плус Големина Секси Женска Мода Без Ракави Цврсти Дами Со Врат Камиес Патент Елек Долг Фустан Портокал

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Секси Женска Мода Без Ракави Цврст В-Врат Дами Камиес Патент Елек Долг Фустанкарактеристики : 1, Карактеристики : Секојдневен,Без Ракави,В-Врат, Цврст Фустан Од Камиес Женски Фустан .2, Материјал : Полиест, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3, Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате 4,Повод : Запознавање,Секојдневен,Забава, Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Пролет.5, ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања.Овој фустан има линија без ракави и V-вратот што е многу привлечна. Можете да го спарите со вашите сандали со потпетици или мазги за да го комплетирате изгледот.Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : v-врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86 "Половината : 80см/31.50" Колк : 94см/37.01 "Должина : 128см/50.39" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Половината : 86см/33.86" Колк : 100см/39.37 "Должина : 129см/50.79" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Половината : 92см/36.22" Колк : 106см/41.73 "Должина : 130см/51.18" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73 "Половината : 100см/39.37" Колк : 114см/44.88 "Должина : 131.5 см/51.77" . Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Половината : 108cm/42.52" Колк : 122cm/48.03 "Должина : 133cm/52.36" кратки ракави фустани за жени. фустани со кратки ракави за жени плус големина. лабави фустани плус големина. лабави фустани за жени 2023 година.

Спецификација

Избор на клиент