.

.

Женски Маици Со Плус Големина Преголеми Маици Летни Врвови Со Лабави Туники Со Кратки Ракави

Женски Маици Со Плус Големина Преголеми Маици Летни Врвови Со Лабави Туники Со Кратки Ракави

DEN 338.72
Залиха
Достапно за нарачка

09"Должина : 73см/28. ● материјал 95% полиестер,5% спандексофт, удобен и еластичен. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4.09"Length : 73cm/28. Плус-големина : ние обезбедуваме стандардни Американски Жени Плус Големина (16 Плус-24 плус), ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.53" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 108см/42.95"Size : MBust : 114cm/44.

Спецификација

Избор на клиент