.

.

Женски Обичен Џемпер Со Долги Ракави Еднобоен Врв Сите Со Моден Печатен Пуловер

Женски Обичен Џемпер Со Долги Ракави Еднобоен Врв Сите Со Моден Печатен Пуловер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Моден. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Дуксер Со Блуза Женски Џемпер Јакна Од Руно Жени Обичен Пуловер Жени Облечени Дуксери Жени Лесни Женски Дуксери Табела Со Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106 Ракав : 61 Должина : 63 големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110 Ракав : 62 Должина : 65 големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114 Ракав : 63 Должина : 67 големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118 Ракав : 64 ДОЛЖИНА : 69 ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 122 ракав : 65 ДОЛЖИНА : 71 ° МАТЕРИЈАЛ Е изработен Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно носење боемски јакни ЖЕНИТЕ ЛЕСНИ ДУКСЕРИ ДАМИ КОЛА Пуловер Жени Руно Пуловер Дама Дуксери поштенски патент. Questrates € high Teck, Без Ракави, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Еднобоен Исечен Тренинг Дуксер Есенска Кошула Плус Големина Качулка Панталони Постави Жени Дуксери Мажи Дами Пот Облека. ①Прилика, Дневно, Партија, Одмор, Клуб, Клуб, Патување, Датира, Спорт. Дами Пот Јакна Дами Дуксер руно 2xl Џемпери Жени Половина Патент Пуловер Жени Дуксери Жени Zippe. ●Задоволителна Услуга● Ние Што Нашите Клиенти Можат Да Добијат Извонредни Производи По Разумни Цени И Одлични . Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно. Половина Патент Џемпер Жените Боја До Fall Туника Боја Дуксер 2x Женски Дуксер.

Спецификација

Избор на клиент