.

.

Зборуваше Мерач На Напнатост Метар Алатка, Лесен За Читање Црна Алуминиумска Легура Висока Јачина Велосипед Зборуваше Тензија Метар За Велосипеди

Зборуваше Мерач На Напнатост Метар Алатка, Лесен За Читање Црна Алуминиумска Легура Висока Јачина Велосипед Зборуваше Тензија

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Зборуваше Мерач На Напнатост Метар Алатка, Лесен За Читање Црна Алуминиумска Легура Велосипед Со Висока Јачина Зборуваше Мерач На Напнатост За Велосипедспецификација : Тип На Ставка : Велосипед Зборуваше Мерач На Напнатост : Алуминиумска Легура, Нерѓосувачки Челик Големина : Прибл. 115 x 167mm/4.5 x 6.6 in Style : Црноприменливо : Одредување На Напнатост на Говорот, Погодно за Тркалезни Краци, Рамни Краци и Тензии на Говор на Различни Комплети Тркала. Пакет Листа : 1 х Велосипед Зборуваше Тензија Метар Забелешка : ве Молиме дозволете некои грешки поради рачно мерење. МАТЕРИЈАЛ : велосипедот зборуваше мерачот на напнатост прифаќа тело од алуминиумска легура, кое има висока јачина и не е лесно да се скрши. ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : можете да ја сфатите алатката за мерач на затегнатост на говорот со едната рака за лесно мерење. СО ЗАВРТКИ : велосипедското велосипедско тркало зборуваше мерачот на затегнатост има завртки од нерѓосувачки челик, кои се силни и не се лесни за ' рѓа. ВИСОКА ТОЧНОСТ : алатката за прилагодување на затегнатоста на жицата на велосипедот има точни вредности на бирање и јасно видливи броеви.

Спецификација

Избор на клиент