.

.

Алуминиумска Легура Лупа Лупа Поправка Часовник Алатка Лупа

Алуминиумска Легура Лупа Лупа Поправка Часовник Алатка Лупа

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификација : Материјал : Големина на алуминиумска легура : Прибл. 3,8 х 3,5 х 3,5 см/1,5 х 1,4 х 1,4 Во Тежина : Прибл.20гр/0.7 мл пакет листа : 1 х Очила Лупа Лупа Лупа За Златар Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.ванг-уреди-текст{ фонт-семејство : "Arјал"!важно;}.ванг-уреди-текст табела { граница-врв : 1px цврст #000; граница-лево : 1px цврст #000;}.ванг-уреди-текст табела тд,.ванг-уреди-текст табела та { граница-дното : 1px цврсто #000; граница-десно : 1px цврсто #000; баласт : 3px 5px;}.ванг-уреди-текст табела та { текст-усогласување : центар;} ова светло за зголемување НА БОРДСТРАКТОТ е дизајнирано за близок фокус и може да го користат дури и луѓе со оштетен вид, како што се стареење на очите или макуларна дегенерација. 10х зголемување на сите предмети што ги користите за да ги задоволите вашите потреби. Лесен за употреба за возрасни поправка на накит, занаети, боење, шиење, електронска поправка, читање, цртање и други хоби! Лупата 10x може да помогне во фините операции за обработка. Зголемувачот на часовникот е мал и лесен, 3.8*3.5*3.5 цм/1.5*1.4*1.4 во големина, лесен за носење, главно се користи за поправка на часовници и фини операции за обработка. Идеален за инженерство на накит, поправка на часовници, занаети, колекции, кола, златари или општи помагала за читање. Професионален квалитет оптички одделение леќи за долг живот, нашите моќни зголемувачи се направени за максимална вредност. Лесен за употреба и во голема мера ја подобрува ефикасноста на работата. Новите црвени и црни бои носат поинакво искуство, зголемувањето од 10 пати може да ги зголеми сите предмети што ги користите за да ги задоволите вашите потреби.

Спецификација

Избор на клиент