.

.

Спрингтц Машки Цврст Полуотворен Јака Патент Со Долги Ракави Секојдневни Врвови

Спрингтц Машки Цврст Полуотворен Јака Патент Со Долги Ракави Секојдневни Врвови

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секој Маж. Овие Машки Врвови Од Spring TTC се направени од мек материјал, удобен и пријателски за кожата за носење. Погоден е во пар со разновидни фармерки, хеланки, секојдневни панталони или товарни панталони за убав изглед, тоа е лесно да се сака цела Сезона. Совршено е За Секојдневно, Шопинг, Канцеларија, излегување, Одмор, Домашна Облека, Патувања, Состаноци итн. За Оваа Ставка (имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето!. Пакетот Вклучува : . 1 * Мажи Врвови Материјал : Полиестер. Цврсто. 3 Опции За Боја. Патент. Пуловер. Долг Ракав. Половина Отворена Јака. Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ. Сезона : Пролет, Fall.

Спецификација

Избор на клиент