.

.

12-1 2 Тип Ф Навој Сечење Завртки Дупчиња Тој Мијалник Главата 18-Нерѓосувачки Челик

12-1 2 Тип Ф Навој Сечење Завртки Дупчиња Тој Мијалник Главата 18-Нерѓосувачки Челик

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Хексадецимален Мијалник Со Дупчиња Завртки За Сечење Навој-завртка за сечење навој со навој за машинска завртка со тапа заострена точка, со рабови со повеќе сечење и шуплини на чипови. За лим со тежок мерач, алуминиум, цинк и оловни одлеаноци, леано железо, месинг и пластика.Произведен ВО ASME B18. 6. 3 димензии со Навој18-8 Шестоаголен Мијалник Од Нерѓосувачки Челик Со Дупчиња Од Типот F, Завртки за Сечење Навој,Произведени во димензии ASME B,Целосно Навој,18-8 нерѓосувачки Челик.

Спецификација

Избор на клиент