.

.

Амили Женски Тениски Фустан, Голф Фустани Со Внатрешни Шорцеви и Џебови За Вежбање

Амили Женски Тениски Фустан, Голф Фустани Со Внатрешни Шорцеви и Џебови За Вежбање

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

XXXL t Skirt Должина : t85t Bust : t100t Shoulder : t36нив : 144 Панталони Должина : t37 Tpants Половината : t84. 13 t Shoulder : t11. XXXL Tskirt Должина : t33. 37 Tpants Половината : t31. 10 t Bust : t29. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. L t Skirt Должина : t32, 28 t Bust : t33, 86 t Shoulder : t12, 99 нив : 51,97 Панталони Должина : t13, 98 Tpants Половината : t27, 17. XL Tskirt Должина : t83t Bust : t91t Shoulder : t34нив : 136 Панталони Должина : t36 Tpants Половината : t74.24 Панталони Должина : t13. Применливи Прилики : Погоден За јога, фитнес, теретана, спорт, џогирање, трчање, секојдневен домашен живот итн.54 Панталони Должина : t14. 68 t Bust : t35. Содржина На Пакетот. Големина(см)ttttttt TTTT. Благодарам!. М t Skirt Должина : t81t Bust : t82t Shoulder : t32нив : 128 Панталони Должина : 35 Tpants Половината : t64. XS Tskirt Должина : t79t Bust : t74t Shoulder : t30нив : 120 Панталони Должина : t34 Tpants Половината : t58. XXL Tskirt Должина : t33. Дводелен Костум : овој костум содржи тениско здолниште и шорцеви без ракави, извонредната изработка не само што обезбедува супериорна текстура, туку и гарантира добра пропустливост на воздухот. 17 Tpants Половината : t29. М Цкирт Должина : т31, 89 тбуст : т32, 28 тшулдер : т12, 60 нив : 50,39 Панталони Должина : т13, 78 Тпантс Половината : т25, 20 . 80 t Shoulder : t13.

Спецификација

Избор на клиент