.

.

Вагнер Кочница QuickStop ZD Керамички Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2014-MAZDA 3, - MAZDA CX-3

Вагнер Кочница QuickStop ZD Керамички Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 2014-MAZDA 3, - MAZDA CX-3

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Диск Сопирачка Рампа-Quick Stop Пред Вагнер ZD1728 Вагнер Quick Stop Керамички Диск Сопирачка Рампа Сет ZD1728 ВРАЌА КАКО НОВИ ПЕРФОРМАНСИ СОПИРАЊЕ-oe одговара и форма дизајн обезбедува конзистентна, дури и сопирање во текот на животот на сопирачката рампа. НАМАЛЕН дизајн специфичен за Вибрации-Апликацијата ги намалува вибрациите што предизвикуваат бучава. ДУРИ И ПЕРФОРМАНСИ-Инженеринг за постојано сопирање во текот на животот на рампа. МАТЕРИЈАЛИ СПЕЦИФИЧНИ ЗА АПЛИКАЦИЈАТА-Формулирани За да ги задоволат уникатните потреби на секоја апликација за возило. ВКЛУЧЕН ХАРДВЕР-Премиум хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант во стилот НА ОЕ вклучени во повеќето апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ-влошки За Сопирачките достапни за сите типови возила. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА-Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар. Одговара Изберете : 2014-2018 MAZDA 3 2016-2021 MAZDA CX-3 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент