.

.

Виада Женски Обичен Хакама Неправилен Лист Лак Висок Половината Долги Кулоти Здолниште

Виада Женски Обичен Хакама Неправилен Лист Лак Висок Половината Долги Кулоти Здолниште

DEN 631.84
Залиха
Достапно за нарачка

82 " Големина : ХХХЛ Големина.55" Колк : 108см/42.67 " Големина : XL Големина. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.09 " Големина : Л Големина.94" Колк : 112см/44.86 "Должина : 106cm/41. Силуетата во стилот на завиткување додава прилагодливо вклопување и допир на елеганција, додека ременот за врзување ја подобрува линијата на половината за ласкав ефект. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 82см/32.ткаенината нема истегнување. Проѕирен, воздушен и Лесен Моден стил, удобен .13" Колк : 124см/48. Личност Во женски Стил Слатко Дигитално Печатење Големо Цветно Здолниште мода Долго Здолниште информации За Производот : Карактеристики : Цврсто, А-Линија, Плисирано ,Долго Здолниште, Секојдневна Облека,улична облека, Висок Струк. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 86cm/33.34" Колк : 116см/45.73" Колк : 120cm/47.52 " Колк : 128cm/50.13 "Должина : 103см/40. Прилики : Погодно За голем број прилики, ова здолниште може да биде облечено нагоре или надолу. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 94cm/37.

Спецификација

Избор на клиент