.

.

Министерство За Трговија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Флорида Интракоастален Воден Пат 1932

Министерство За Трговија Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - Флорида Интракоастален

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

МИНИСТЕРСТВО ЗА ТРГОВИЈА НА САД 17х24 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов - Интракоастален Воден Пат Во Флорида 1932 година. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци Артдирект. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е златна украсена дрвена рамка од два инчи со двојно подмачкување. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Американскиот Оддел за Трговија. Наслов : Флорида Интракоастален Воден Пат 1932. Врамена Големина : 17х24 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Спецификација

Избор на клиент