.

.

Женски Спортски Панталони И Панталони За Јога, Долги Панталони Удобен Дуксер За Трчање Со О-Врат И Панталони За Суи Брзо Суви Јога Облека За Слабеење На Средниот Ст?

Женски Спортски Панталони И Панталони За Јога, Долги Панталони Удобен Дуксер За Трчање Со О-Врат И Панталони За Суи Брзо Суви

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува костуми, маици, кошули, блејзери и џемпери.Овие комплети за јога имаат удобно, тенко вклопување и секојдневен, елегантен стил. Тоа е класичен стил за дома и работа. Достапно во различни бои и големини. Погоден. за фитнес, трчање, гимнастика, вежбање, џогирање, пешачење, теретана, лежење, секаков вид спортски активности или активности поврзани со фитнес или секојдневно носење. Поради светлината и екранот, мала разлика во бојата треба да биде прифатлива. Ви благодариме за вашата посета, ако сте. задоволни, ве молиме продолжете да ја поддржувате нашата продавница, ви благодариме!. Стиловите се како што следува : комплети за вежбање за жени,женски комплети за јога,комплети за џогери за жени 2 парчиња, сетови за вежбање теретана за жени итн. ПОРОПЛ Женски Спортски Панталони И Јога Панталони, Долги Панталони Удобно Трчање 2023 О-Вратот Дуксер и Панталони За Брзо Сушење Облека За Јога За Слабеење На Средниот Струк За Жени. Големина Табела : Големина : И Половината : 60см/23,62" Колк : 72см/28,35" Должина : 91см/35,83"Големина : М Половината : 64см/25,20" Колк : 76см/29,92" Должина : 93см/36,61"Големина : Л Половината : 68см/26,77" Колк : 80см/31,50" Должина : 95см/37.40"големина : xl половината : 72см/28.35" колк : 84см/33.07" должина : 97см/38.19". Спецификации : Бои : Виолетова : XLSeason : Лето, Пролет, Есенски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Гимматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст стил на боја : Секојдневен, Сексил Должина : Целосна Должина : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Обложете Го Сувиот Пакет : 1 Компјутерска Женска Јога Облека.

Спецификација

Избор на клиент