.

.

Вирзи Долна Облека За Жени Секси Облека За Спиење Чипка Ками Со Кратка Долна Облека Пижами Долна Облека Облека За Спиење Две Ремени Бралета и Гаќи За Спиење

Вирзи Долна Облека За Жени Секси Облека За Спиење Чипка Ками Со Кратка Долна Облека Пижами Долна Облека Облека За Спиење Две

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

●Материјал●Полиестер.Вирзис Женска Чипка Ками Со Кратка Пижама За Долна Облека Комплет 2 Парчиња Долна Облека Карактеристики На Спиење : 1.80" Половината : 78-98см/30.31" големина : ххххххххл Големина : 6х-Големи Сад : 20 Велика Британија : 24 Еу : 50 Биста : 92-112см/36.37" ПОЛОВИНАТА : 82-102СМ/32. ДИЗАЈН : Симпатична бралета И Шорцеви пижами женски секси комплет за долна облека, Длабока Долна Облека За жени, еластична линија на половината,Шорцеви без џебови,со елегантни принтови и деколте од тантела што веднаш ќе го додадат вашиот шарм и стил.65" половината : 70-90см/27,56-35,43" Големина : Xl Големина : X-Големи Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 биста : 72-92см/28,35-36,22" половината : 74-94см/29,13-37,01" ГОЛЕМИНА : xxl Големина : xx-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 76-96см/29,92-37.28" Големина : М Големина : Средни Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 64-84см/25.86" Големина : Л ГОЛЕМИНА : ГОЛЕМИ САД : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 68-88см/26. Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет Пол : Жени Прилика : Секси Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна,Секси должина На Ракавот : Јака Без Ракави : В врат Како Да се мие : Рачно Миење Ладно што добивате : 1сет Жени Секси Долна Облека Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 60-80см/23.07" половината : 66-86см/25.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси.16" големина : xxxxl големина : 4x-Големи сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 84-104см/33.52" половината : 90-110см/35. Ве молиме погледнете го описот на предметот подолу за детали за големината.73" големина : хххххл големина : 5х-големи сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 88-108СМ/34.

Спецификација

Избор на клиент