.

.

Acdelco Професионален Прекинувач За Исклучување На Пумпата ЗА Гориво D1876D Одговара На Dodge Ram меморија 1500

Acdelco Професионален Прекинувач За Исклучување На Пумпата ЗА Гориво D1876D Одговара На Dodge Ram меморија 1500

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Професионалниот Прекинувач За Исклучување На Пумпата За Гориво ACDelco Е идеална висококвалитетна компонента за замена на пазарот за еден или повеќе од следниве системи на возила : ладење, КЛИМАТИЗАЦИЈА, палење, стартување и полнење, електрично тело и осветлување, бришач и мијалник и/или управување со горивото на моторот. Овој премиум резервен прекинувач е произведен за да ги исполни или надмине вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Професионална, премиум резервна замена. Обезбедува перформанси и сигурност што ги очекувате Од ACDelco. Произведени за да ги исполнат очекувањата за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди.

Спецификација

Избор на клиент