.

.

Еклектичен Е-Лепило, 3. оз

Еклектичен Е-Лепило, 3. оз

DEN 1599.20
Залиха
Достапно за нарачка

Лепило со високи перформанси што надминува силикони, акрилик и гумени цементи. Е-6000 обврзници за широк спектар на материјали, вклучувајќи, метали, стакло, пластика, цемент, кожа, дрво, итн. Создава цврста водоотпорна врска. Бонд останува флексибилен и нема да попушта или ќе стане кршлив. Идеален за поправки дома, во студио или работилница и во гаража.

Спецификација

Избор на клиент