.

.

Como Blu Women's Women Plus Size V-вратоврска Tie-Dye Romper со џебови

Como Blu Women's Women Plus Size V-вратоврска Tie-Dye Romper со џебови

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вратете се во ромперот за вратоврска на Комо Блу. Совршено едно парче за лесни денови, овој Romper има лето подготвено печатење со вратоврска со еластична половината за дополнителна удобност. Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Две странични џебови. V-врат. Препечатено печатење на вратоврска. 69% полиестер/28% рајон. Машина за перење. Увезени. Плус со големина на вратоврска-ромпер за жени од COMO Blu.

Спецификација

Избор на клиент