.

.

Бебе Момче Дете Свечен Елек Шорцеви Сив Сет Костум Машна Боја С-4Т

Бебе Момче Дете Свечен Елек Шорцеви Сив Сет Костум Машна Боја С-4Т

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов Сребрен Елек И Шорцеви Од 6 Парчиња Со Дополнителен Комплет За Елек За Машна, Вклучително и во оваа листа : Кошула, Кратки Панталони, Цврста Боја, Сатенска Вратоврска Со Цврста Боја Карактеристики : 23 Колекција На Бои белата кошула е направена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.100% сатенски елек. Сатенски Покриени Копчиња за Затворање. Сатенска Ткаенина се користи и на задниот дел од елекотклучени се и сатенски елек во боја и машна.Ние исто така нудиме друга боја за истиот стил.Црн Нектиехаки Врат Вратоврска Врат Црн Лак Црн гингамхаки Гингамблак Лак Тиехаки Лак Тигреј Лак тиур продавница, исто така, ја нуди следната висококвалитетна колекција додатоци за сатенски костум со цврста боја. Овој комплет додатоци за костуми во уникатна боја ќе обезбеди децата да изгледаат извонредно меѓу другите за секоја пригода.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тиркизна, Фуксија, Бургундска, Портокалова, Бебе Момче Мали Свечени Елек Шорцеви Сива 6 Парче Сет Костум Машна 23 Боја С-4Т.

Спецификација

Избор на клиент