.

.

Pixonsign Платно Печатење Ѕид Уметност Испукани Боја Текстураumn Во Шумата Природата Пустината Илустрации Модерна Уметност Рустикален Сценско Шарени Ултра За Дневна С?

Pixonsign Платно Печатење Ѕид Уметност Испукани Боја Текстураumn Во Шумата Природата Пустината Илустрации Модерна Уметност Рустикален

DEN 1103.84
Залиха
Достапно за нарачка

Отпечатоци од Платно со висока Дефиниција совршено го пресоздаваат изгледот и чувството на оригиналната слика или слика. Користејќи висококвалитетно мастило и платно од професионално одделение, гарантираме дека ќе бидете импресионирани од нашиот производ.Повеќе Големини Нашето уметничко дело доаѓа со различни опции за големина. Измерете го вашиот ѕид, а потоа изберете ја според големината. Висењето е едноставно со нашиот комплет алатки за додатоци за бесење. Тимот за дизајн во куќата рутински ги проверува деталите или нашите отпечатоци за да обезбеди точност и да обезбеди совршен квалитет. Вашите уметнички дела секогаш ќе бидат совршено испечатени според нашите строги стандарди.Нашата Посветеност ветуваме квалитетна работа. Сите производи се направени од професионалци, брзо се испраќаат и се соодветно спакувани. Платно уметност големина на печатење : 16 х 24 х 1,5 инчи, вкупно 3 парчиња. [Широка Примена] Совршен декоративен избор за секој амбиент : спална соба, дневна соба, бања, хотел, кујна, бар. Вклучен Е [лесен За Закачување] Висечки Додаток. [Забелешка] поради проблемите со екранот на мониторот, вистинските бои може да се разликуваат од списокот преку интернет.

Спецификација

Избор на клиент