.

.

Костим За Капење На Njoeus Жени На Плажа Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Два Костими За Капење Танкини Танкини Костими За Капење За Жени На Дозвола

Костим За Капење На Njoeus Жени На Плажа Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Два Костими За Капење Танкини Танкини Костими

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Дводелни Костими ЗА Капење ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Засади зелена, секси и елегантна модна интеграција, длабоки дизајнерски Моменти На телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, ќе ви се допадне! Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : 85% Полиестер + 15% Должина На Облека Од Спандекс : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината На големината. Должина На Половината НА Бистата XXL XX-Големи 87cm/34.25" 87cm/34.25 "65.5 cm/25.79" Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 87см/34.25" Половината : 87см/34.25 "Должина : 65.5 см/25.79" ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. женски костими за капење;костим за капење жени;плус големина костим за капење за жени;плус големина костим за капење за жени;костим за капење за жени;бикини 2023;костими за капење со висок струк за жени;бикини со висок струк;костим за капење;. костим за капење;плажа;костим за капење;костими за капење;бикини за жени;женски костими за капење;костими за капење;женски бикини;женски бикини костими за капење;танкини костими за капење за жени;есенцијални летни паузи;едно парче костим за капење за жени;. Меката и еластична ткаенина ја прави удобна за носење. Овој костим за капење танкини е совршен за базени, забави на плажа, летни одмори и други водени прилики.

Спецификација

Избор на клиент