.

.

Лебдечки Сад За Кучиња Пловечки Сад За Миленичиња Мултифункционален Автоматски Сад За Вода Отпорен На Истурање За Домашни Миленици

Лебдечки Сад За Кучиња Пловечки Сад За Миленичиња Мултифункционален Автоматски Сад За Вода Отпорен На Истурање За Домашни Миленици

DEN 254.24
Залиха
Достапно за нарачка

Функција : 1. Отстранлив и Едноставен : пловечкиот сад за кучиња има отстранлив дизајн. Можете да ја отворите пловечката лента и да ја наполните со вода за да ја зголемите тежината на пловечкиот плех за да го контролирате излезот на вода.2. Останете здрави : водата за пиење повеќе не се плаши од влажна уста, за да се спречи пожолтување на косата на устата, за да се спречи влажно лице, болест на кожата на косата.3. Погодно за употреба : пловечката плоча е изложена само во средината на отворот за излез на вода, употребата на пловност автоматски се крева, според големината на животното за да се прилагоди количината на вода.4. Премиум И Безбеден Материјал : садот за вода за миленичиња е изработен од висококвалитетен пп+пс материјал, кој е нетоксичен, невкусен, отпорен на солзи и отпорен на залак.5. Чувајте го чист : пловечкиот плех спречува прашина, нечистотија и влакна од домашни миленици да паднат во водата и да влијаат на квалитетот на водата. Лесно се чисти и може да се исчисти со нормална вода, така што вашето домашно милениче ќе има нов сад секој ден.Спецификација : Тип На Ставка : Сад За Вода За Миленичиња материјал : ПП+Пссе : Прибл. 23,5 х 18 х 8,5 см / 9,3 х 7,1 х 3,3 Инчни Карактеристики : одржувајте ја водата чиста, пловечките дискови спречуваат прашина, нечистотија и влакна од домашни миленици да паднат во вода и да влијаат на квалитетот на водата.Список на пакети : 1сет Водена Чинија : Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка.Отстранлив и едноставен : пловечкиот сад за кучиња има отстранлив дизајн. Можете да ја отворите пловечката лента и да ја наполните со вода за да ја зголемите тежината на пловечкиот послужавник за да го контролирате протокот на вода. Премиум И Безбеден Материјал : садот за вода за миленичиња е изработен од висококвалитетен пп+пс материјал, кој е нетоксичен, невкусен, отпорен на солзи и отпорен на залак. Чувајте Куче Пловечки Сад Лебдат Миленичиња Сад Мулти-Функционални Автоматски Истури-Доказ Вода Сад За Домашни Миленици.

Спецификација

Избор на клиент